اپشن خودرو لوکس

چند آپشن برای خودرو های لوکس

هر چه زمان می گذرد از تجهیزات پیشرفته نیز رونمایی می شود در همین بین این تجهیزات به خودرو ها نیز وابسته هستند . خودروهایی که از بهترین تجهیزات ممکن برخوردار هستند بهترین عملکرد را نیز باخود به همراه دارند . از سال های2015 تا به الان بهترین لوازم جانبی برای خودروهای گران قیمت و لوکس معرفی شده اند ولی بعضی از این ها نیاز اصلی یک خودرو می باشد .

آپشن هایی که برای خودرو های لوکس نیاز میباشد :

استفاده از آپشن آینه های تیره شونده :

اپشن خودرو لوکس

استفاده از این آپشن باعث خسته نشدن چشمان راننده می شود و باعث میشود فرد راننده دید طیبعی که پشت فرمان دارد را حفظ نماید به این صورت که هنگام رانندگی در شب چراغ  ماشین های پشت شما باعث می شود چشم هایتان اذیت شود همین امر کافیست تا دید طبیعی خود رو نداشته باشید ولی با استفاده از این آینه ها باعث جلوگیری از خستگی می شوید همچنین این آپشن را خودرو های جدید نیز دارا می باشند .

استفاده از آپشن اتصال به گوشی :

اپشن خودرو لوکس

این آپشن باعث می شود تا بتوانید از گوشی هوشمند خود به عنوان یک پخش کننده موزیک استفاده کنید . به این صورت که گوشی هوشمند خود را با استفاده از بلوتوث به ضبط ماشین متصل کنید و با استفاده از این امر می توانید موزیک دلخواه خود را گوش کنید همچنین خواهید توانست در داخل خودرو از مکالمه با گوشی خود بهره ببرید.

استفاده از آپشن روکش های چرم و با کیفیت :

روکش های چرم و با کیفیت باعث می شود نه تنها شما در هنگام رانندگی احساس راحتی کنید بلکه باعث میشود هنگامی که در خودرو خود را باز میکنید از یک زیبایی منحصر به فرد روبه رو شوید . شیک بودن داخل ماشین یکی از جلوه هایی است که هر ماشین لوکس نیاز دارد .

استفاده از آپشن جعبه دنده دوحالته:

اپشن خودرو لوکس

کارایی این آپشن به این صورت است که شما هنگامی که با ترافیک روبه رو می شوید باید از دنده دستی استفاده کنید و همین امر باعث خستگی پاها فرد راننده میشود ولی یادمان نرود که رانندگی با دنده دستی لذت خاص خود را دارد . وقتی که شما از آپشن دنده دوحالته استفاده کنید باعث میشود که خودرو هم از دنده دستی وهم از دنده اتوماتیک پشتیبانی کند . این  آپشن در اکثر خودرو های لوکس جدید وجود دارد و باعث میشود فرد انتخاب راحت تری برای خرید ماشین داشته باشد .

ابراتومبیل برقی با ظاهری بی نهایت زیبا و منحصر به فرد

ابراتومبیل برقی با ظاهری بی نهایت زیبا و منحصر به فرد :

این هیولا در سنگاپور با مهندسی پیشرفته  و بر اساس وندا برق-CO طراحی شده  به نام ارکیده دندروبیوم است. ابراتومبیل به طور کامل از نیروی برق استفاده می کند و هیچ  آلودگی ندارد و صفر تا صد کیلومتر را فقط در 2.7 ثانیه صورت گرفت.

در اوایل  سال در 1990s این مدل ماشین به دلیل فن آوری باتری هنوز تکامل نیافته بود. بدن فیبر کربن بدنه دارای زیبایی باور نکردنی مرزی با اکثریت از خطوط راست و منحنی بسیار تنگ است. مفهوم خودرو خندق آینه های بغل برای دوربین، و ویژگی های خودکشی درب پروانه ای که رو به بالا و رو به عقب باز، تقریبا مانند یک نمایش قدرت و قدرت! ضربه بر روی پشت ماشین دو برابر به عنوان چراغ عقب به دنبال به جای مربوط به اینده، در حالی که بدن به شکل یک نوک مخروطی ساده در پایان با یک چراغ عقب ثانویه تقریبا به دنبال مانند یک زنبور آماده به نیش!

این خودرو در نمایشگاه ژنو رونمایی شد در این سال و پاسخ نشان می دهد که شما ممکن است آن را در خیابان تا سال 2020 را ببینید!

طراحان: اندریس ون Overbeeke، مارکو فان Overbeeke، وندا برق و ویلیامز مهندسی پیشرفته.